By Caroline JohnAUGUST 15, 2020Ex-Prudential CEO George Ball dołącza do Bitcoin Camp; nazywa to “zszywką” dla inwestorówGeorge Ball kupuje Bitcoin

George Ball, były prezes zarządu Sanders Morris Harris, powiedział w ostatnim wywiadzie z Reutersem, że zmienił swoje stanowisko w sprawie Bitcoin Era i kryptokur walut. Dołącza do szybko rosnącej listy elit, które wycofują swoje słowa na temat aktywów cyfrowych, szczególnie w świetle niedawnego globalnego spowolnienia gospodarczego.

Ball wyjaśnił prezenterowi Reutera, Fredowi Katayamie, że był przeciwnikiem walut kryptograficznych, łańcucha blokowego i tym podobnych, ale zmienił swoje stanowisko w tej sprawie. Według niego, te aktywa teraz wydają się być lepszą opcją dostępną dla inwestorów lub handlowców “jako zszywka”.

“Nigdy wcześniej tego nie mówiłem, ale zawsze byłem blokchainem, krypto walutą, przeciwnikiem Bitcoinów.

Ale jeśli spojrzeć teraz, rząd nie może stymulować rynków na zawsze. Prędzej czy później skończą się powodzie płynności.

Więc bardzo bogaty inwestor lub inwestor prawdopodobnie zwraca się do Bitcoina lub czegoś w rodzaju zszywki.” Ball powiedział w wywiadzie.

Inwestorzy i inwestorzy stają się coraz bardziej optymistyczni i pozytywnie nastawieni do tego, co Bitcoin ma tendencję do rentowności w krótszych dniach, ponieważ krypto waluta wykazała odporność na awarie. Pomimo pandemii koronaawirusowej, która pozostawiła negatywny wpływ na światową gospodarkę, cena Bitcoinu znacznie wzrosła i nadal rośnie.

Chociaż w marcu cena monety spadła do najniższego poziomu w skali roku, od tego czasu szybko się podnosi, ponieważ coraz więcej inwestorów zwraca się do Bitcoinu jako do zabezpieczenia przed rozwijającą się gospodarką.

Katayama Reutera wyraziła swoje zdumienie, słysząc jak Ball imponująco mówi o Bitcoinie.” Nigdy nie sądziłam, że usłyszę, jak mówisz o Bitcoinie.” Powiedział.

Co ciekawe, George Ball nie jest jedynym głównym inwestorem lub instytucją finansową, która zmieniła swoje spojrzenie na Bitcoina w ostatnim czasie.

Na początku tego roku, analitycy JP Morgan w końcu przyznali, że inwestorzy mogliby trzymać Bitcoin jako zabezpieczenie przed upadającymi walutami fiatowymi. Ostatnio gigant oprogramowania, MicroStrategy, zainwestował w Bitcoina około 250 milionów dolarów, nazywając krypto walutę jako swój główny kapitał rezerwowy.

Categories: Crypto
Tags: